PostHeaderIcon Podzim a jak dále

info

Velice úspěšný podzim zakončený prvním místem v kategorii mladších i starších žáků,jsme oslavili závěrečnou na našem hřišti.Napíšu,co nás tedy bude čekat dál.

1)  zimní liga starší žáci

V této kategorii se uskuteční rovnou finálový turnaj a to v neděli 2. prosince ve Velké Bystřici (hala ZŠ). Na turnaj jsou nominována družstva, která se umístila v podzimní části soutěže na prvních třech místech jednotlivých skupin:
Šumvald/Dl. Loučka, Troubelice, Libavá/M.Beroun, Horka/Chomoutov, Náklo/Příkazy, Grygov, Tršice, Chválkovice.
Nejlepší dva týmy finálového turnaje se koncem ledna zúčastní turnaje na Slovensku na náklady OFS.

2)  zimní liga mladší žáci

Finále Zimní ligy, jež bude součástí mezinárodního turnaje 18. ročníku „O pohár předsedy OFS Olomouc“, se uskuteční v sobotu 1. prosince taktéž ve Velké Bystřici. Turnaje se zúčastní 2 týmy z kvalifikace, 2 týmy z ObFZ Nitra a 4 vítězové podzimních skupin: OMK, Litovel, Horka/Chomoutov, Vel. Týnec "B".

3) Jarní část soutěže starších žáků:Skupinu A o 1.-6. místo utvoří Šumvald/Dl. Loučka, Troubelice, Horka/Chomoutov, Náklo/Příkazy, Grygov, Tršice "A"

4) Jarní část soutěže mladších žáků:Skupinu A o 1.-6. místo utvoří OMK, Litovel, Horka/Chomoutov, Vel. Týnec "B", Troubelice, Vel. Bystřice

Aktualizováno ( Pondělí, 05 Listopad 2018 18:53 )

PostHeaderIcon VÁNOCE 2017

VŠEM NAŠIM HRÁČŮM, TRENÉRŮM, ČINOVNÍKŮM, AKTIVNÍM RODIČŮM A PŘÍZNIVCŮM

PŘEJEME

VESELÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA A HODNĚ ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU 2018 !!!

VÝBOR FK HORKA NAD MORAVOU

PostHeaderIcon SOUSTŘEDĚNÍ 2017 - DOMAŠOV NAD BYSTŘICÍ

info

VE DNECH 30.8. - 2.9. 2017 PROBĚHNE PRO MLÁDEŽNÍKY FK HORKA SOUSTŘEDĚNÍ V DOMAŠOVĚ NAD BYSTŘICÍ.

Po ukončení mnohaleté spolupráce s penzionem Přerovka ve Velkých Losinách, se nám povedlo zajistit pobyt v bývalém pionýrském táboře Domašov. Tento areál je uprostřed lesů, ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách a srubech. K dispozici je vlastní bazén a měl by fungovat bufet.

V areálu tábora je plácek na míčové hry a na tréninky budeme jezdit na hřiště do Jívové.

Co se týče ceny pobytu - je to 410 Kč os./noc včetně plné penze, hráči a trenéři mají pobyt hrazený klubem, rodiče si pobyt zaplatí. Platba bude provedena po příjezdu do Domašova.

Sraz k odjezdu bude ve středu 30.8.2017 v 9.00 hod. u Autodemontu, návrat bude v sobotu 2.9.2017 do 11.00 hod. Domů budeme spěchat, protože mladší žáci zahajují v sobotu soutěž.

Vybavení jednotlivce táborové + tréninkové věci a kopačky !!

Doprava vlastními auty, žádám rodiče kteří pojedou autem ať telefonicky potvrdí na můj mobil nebo přímo na tréninku, pokud bude aut málo, zajistíme mikrobus.

Případné další dotazy u trenérů...

Za kolektiv trenérů FK Horka zapsal Milan Štajgr.

PostHeaderIcon ZÁVĚREČNÁ 23.6.2017

info

JEN PŘIPOMÍNÁM, ŽE V PÁTEK MÁME PRO NAŠE BENJAMÍNKY A ŽÁKY ZÁVĚREČNOU !!!

ZAHRAJEME SI FOTBÁLEK, BUDE SPOUSTU DOBROT A SRANDY !!

START JE V 17.00 HOD. NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI !

Milan

PostHeaderIcon turnaj Nové Sady 2017

info

V sobotu 1.4. a v neděli 2.4.2017 jsme se zúčastnili tradičního turnaje na Nových Sadech.Nejprve v sobotu mladší a potom v neděli starší benjamínci.V obou kategoriích se utkalo 12 družstev ve dvou skupinách po šesti týmech.

V sobotu vyhráli kluci ve skupině dva zápasy,třikrát prohráli(těsně),a tak nepostoupili do dalších bojů o medaile.Sehráli potom ve skupině o 9-12.místo dva zápasy.Oba vysoko vyhráli a tak si vylepšili náladu.Konečné deváté místo však bylo trochu zklamáním.Kluci mají určitě na víc!

Ale to jsme ještě nevěděli,jak se na turnaji bude prezentovat naše starší přípravka.Tak nějak jsme si navzájem pokazili neděli.Výkony některých našich opor byly bídné.Přístup ke tréninkům se odrazil i v naší hře.Je smutné,že mladší benjamínci(výpomoc),kteří hráli i v sobotu,patřili k nejlepším.Skončili jsme předposlední a to se nám snad ještě nikdy nepodařilo.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>