Ahoj všem přátelům mládežnické kopané v Horce nad Moravou.Dlouho se zde neobjevil žádný článek a tak bych to chtěl teď trochu dohnat.

V týmu starších benjamínků se dost věcí změnilo.Protože byla v zimních měsících slabá účast na trénincích a protože se v Chomoutově nedařilo poskládat tým na jarní část sezóny,tak jsme se spojili.Chomoutovu se podařilo na podzim postoupit výše než nám,tak jsme se přihlásili jako Chomoutov/Horka.Podařilo se nám tak hrát se silnějšími soupeři,což se ukázalo jako dobrý tah.Po podzimu skončil z rodinných důvodů tréňa Dědek(což je velká škoda) a místo něj začíná Roman Deak st.

Jaro jsme zahájili proti soupeřům z Velkého Týnce,Černovíra,Hněvotína a Štěpánova.A po první jarní části jsme si zajistili účast ve skupině o konečné páté až deváté místo na okrese.

Tabulka první jarní části:

1. Velký Týnec                      53:35   27 bodů

2.Chomoutov/Horka              37:30   19

3.Hněvotín                           39:37   18

4.Štěpánov                          35:50   13

5.Černovír                           30:40    12

Takže zatím jsme spokojeni a to nejen při pohledu na tabulku,ale spíše proto,že se společně klukům daří hrát fotbal!Utvořili dobrou partu a dobré je i to,že náš tým patří k těm mladším.Jen tři kluci budou končit a osm pokračuje i po prázdninách stále za benjamínky.Pokud se budou dále snažit,mohlo by to příští sezónu být ještě lepší.Ale to záleží jen na nich.Musím pochválit všechny,co na jaře nastoupili a samozřejmě i naše posily.Je to Dan Dandy Ratajský a Michael Búbela.                 tr.LUDĚK

Na závěr ještě vylosování poslední části.

ROZLOSOVÁNÍ:

FC Hněvotín

12.5. – 9:30

Volno N.Sady

FK Nové Sady „A“

NE

20.5. – 10:00

Volno Chválkovice

SK Chválkovice

26.5. – 9:00

Volno Chomoutov

Chomoutov/Horka