Mladší žáci

SPOJENÉ DRUŽSTO MLADŠÍCH ŽÁKŮ HORKY A CHOMOUTOVA VÝBORNĚ ROZJELO NOVOU SEZÓNU A TŘIKRÁT PO SOBĚ DOKÁZALO ZVÍTĚZIT !!

Z DŮVODU NEDOSTATKU HRÁČŮ JSME ŽÁKOVSKÁ DRUŽSVA SPOJILI SE SOUSEDY Z CHOMOUTOVA A KATEGORII MLADŠÍCH SE POD VEDENÍM HONZY ADAMÍKA A KARLA RAKUSE DAŘÍ.

2.9. HORKA - ŠTERNBERK 12 : 1

Tento zápas byl jen o výši skóre a naši borci si na úvod sezóny docela zastříleli. Na druhé straně Michal v domácí brance měl co dělat, aby si nezdřímnul. Takové zápasy nejsou přínosné ani pro jednu stranu, ale odehrát se musí...

naši střelci : Willy Weiglhofer 5, Matyáš Búbela 4, David Bola 2, Kuba Fišer 1

10.9. SLAVONÍN - HORKA 1 : 7

Soupeř nastupuje do soutěže s hráči o rok až dva mladšími a fotbalově jsou na tom kluci ze Slavonína výborně. Zpočátku nám dělali problémy zejména svou pohyblivostí, postupem času se začali prosazovat naši hráči. Jen díky našim neproměněným šancím neskončil zápas vyšším skóre.

naši střelci : David Bola 2, Matyáš Búbela 1, Dominik Ratajský 1, Kuba Fišer 1, Honza Nevima 1, Willy Weiglhofer 1

16.9. HORKA - CHVÁLKOVICE 4 : 3

Zatím nejvyrovnanější zápas rozhodl svým gólem chvíli před koncem David Bola.

naši střelci : Matyáš Búbela 2, Kuba Fišer 1, David Bola 1

trenéři Honza a Karel