Starší benjamínci

Další kolo mistrovských zápasů nás čekalo ve Slatinicích.Přijeli jsme v komplet sestavě a na našich výkonech to bylo vidět.

První zápas jsme odehráli proti domácímu celku.Oba týmy hrály velice pohledný fotbal a naši hráči vedli už 6:3.Potom jsme několikrát chybovali v obraně a soupeř dokázal vyrovnat na konečných 6:6.Naše branky:Patrik 4,Lea 1,Tom P.1

Druhý zápas a už tradiční soupeř z Příkaz.V zápase dokázali naši hráči proměnit svoje šance(konečně) a nakonec jsme se radovali z vítězství 7:3.Proti týmu z Příkaz velice povedený zápas ze spoustou hezkých branek.Naše branky:Patrik 3,Vojta 2,Adam 2

Třetí utkání na nás čekal silný soupeř z Lužic.Pro diváky pěkné utkání,ale trenéři už tak nadšení nebyli.Od začátku padalo hodně branek na obou stranách a tentokrát útočníci byli určitě lepší než obránci a to na obou stranách.Padlo 14 gólů a my jsme byli ti šťastnější.Výhra 8:6 a veliká pochvala především pro střelce zápasu,kterým byl náš Paťa. Naše branky:Patrik 6,Tom P.2

Na závěr bych chtěl pochválit celý tým za velice slušný fotbal a spoustu hezkých gólů.Asi rekord v počtu vstřelených branek na jednom turnaji (mistrák) vytvořil náš Paťa,který dal 13 kusů.

tr.Luděk a Dědek

Aktualizováno ( Středa, 14 Červen 2017 19:11 )