Mladší žáci

V MINULÉM TÝDNU JSME ODEHRÁLI HNED TŘI MISTRÁKY A TO S VELKOU BYSTŘICÍ, 1.FC OLOMOUC A VE CHVÁLKOVICÍCH.

Ve dvou domácích zápasech jsme soupeřům vyšli vstříc a odehráli zápasy v náhradních termínech.

Doma Velká Bystřice :

Soupeř přijel se sestavou plnou benjamínků a přesto jsme měli problémy se prosadit. Závěrem sezóny máme veliké potíže s proměňováním šancí a tak to bylo i v tomto zápase. Poločasový stav 2:1 pro Horku byl velikým zklamáním, naštěstí se nám po poločase rozstříleli Adam s Kubou a poslali stav výsledku zhruba tam, kde měl být už v poločase. Soupeře je třeba pochválit za snahu a bojovnost. Mají mladý a šikovný tým...

HORKA  :  VELKÁ BYSTŘICE  7  :  2

střelci : Kuba Fišer 4, Adam Palčo

Doma 1.FC Olomouc :

Proti děvčatům jsme zahájili stejně špatně jako proti Bystřici.. Uprostřed pole měly holky urostlou a fotbalově vynikající záložníci s kterou jsme si moc nevěděli rady. I další hráčky bojovaly a my měli opět problémy...Nakonec se nám po krásných nahrávkách Alči ( ta se vrátila do sestavy po měsíční pauze ) povedlo dát dva góly a ke konci přidat i něco navrch...Poslední branku v zápase zavěsil Tom Procházka a byla to jeho první za mladší žáky !! Blahopřejeme Sparťánku !!! Zase trápení...a to jsme netušili co nám připravují za "překvapení" naši svěřenci na sobotu...

HORKA :  1.FC OLOMOUC  4  :  0

střelci : Kuba Fišer 2, David Bola 1, Tom Procházka 1

Venku Chválkovice :

Poslední zápas sezóny jsme dohrávali v silně omlazené sestavě, to ovšem není omluvou pro náš hanebný, ustrašený a nefotbalový výkon !! Nemá cenu o tomto zápase nic rozepisovat. Za zmínku stojí pouze to, že náš čestný úspěch vsítila Alča, zůstala na čele našich střelců a rozloučila se s kategorií mladších žáků !!! Do další kariéry přejeme hodně zdaru a co nejméně takových výkonů, jaký jsme předvedli ve Chválkovicích !!

Závěrem poděkování našim benjamínkům, že zaskočili za své zraněné starší spoluhráče !! Jmenovitě Lea Protivánková, Adam Polách a Tom Procházka.

CHVÁLKOVICE  :  HORKA  4  :  1

branka : Alča Štajgrová

A jsme na konci :

Hodnocení sezóny si necháme na závěrečnou, ten konec sezóny nám hrubě nesedl...nejde o výsledky ale o předváděnou hru a naše fotbalovost se nám nějak vytratila !!! Trenéři věří, že naši hráči fotbal umí, že jsme je snad něco naučili a prodají to v další sezóně !!! I to páté místo v naší fotbalové tabulce není vůbec špatné !