Mladší žáci

...také druhou konfrontaci  letošní sezóny jsme s Chomoutovem nezvládli !! Nepříjemné překvapení navíc bylo to, že nás Chomáč fotbalově přehrál...

V podzimním zápase jsme také prohráli o gól, v zápase jsme ovšem herně dominovali, nedali spoustu šancí a prohráli náhodným gólem. Tentokrát jsme nedokázali držet se soupeřem krok, prohrávali souboje a brzy prohrávali o dvě branky. Pak se naše hra o něco zlepšila, dokázali jsme Davidem korigovat skóre, nakonec jsme po nešťastné vlastní brance odešli poraženi.

Dnes nám nefungoval zejména střed pole a ukázalo se, jak moc nám chybí zraněná Alča. Pohyb, bojovnost...přesně to nám chybělo a rozhodlo. Nevadí, jedeme dál !!!

HORKA  -  CHOMOUTOV  2  :  3

střelci : David Bola 2

NOVÉ SADY :

K dalšímu zápasu jsme vyrazili na Nové Sady, kde na nás čekal domácí, značně omlazený tým. A pro nás začalo střelecké trápení...

Během prvních dvaceti minut David servíroval z pravého křídla jednu parádní přihrávku před branku za druhou. Ovšem spoluhráči se chovali, jako by měli pro příští sezónu podepsané přestupní lístky na Novosady !!! Ať už to byl Adam, Kuba nebo Honza, všechny tutovky vniveč...!!!

Po velikém trápení vsítil Adam Palčo ve druhém poločase dvě branky a zápas rozhodl. Proměňování brankových příležitostí je největší problém našeho šikovného mančaftu...a přitom na trénincích tomuto tématu věnujeme mnoho času.

Tým tento zápas odpracoval, makali všichni a vynikl Michal na pozici stopera, Adam v útoku, David na pravé záloze a za ním na obraně Honza.

Pánové díky a příště zase tak !!!

NOVÉ SADY  :  HORKA  0  :  2

střelci : Adam Palčo 2

                                    trenéři Milan a Petr