Starší benjamínci

Poslední část třetího kola nás čekala ve Slavoníně.Právě s domácími jsou zápasy vždy správně vyhecované a hlavně bojovné z obou stran.

Nejprve jsme však změřili síly se soupeřem z Tršic.Zápas to byl stejný jako ty předchozí s tímto týmem.Naši hráči si s chutí zastříleli a asi každý hráč si nějaký ten gól dal.Na výsledku 13:0 se podílelo hned 8 hráčů našeho týmu.Takže pro hráče zápas na vylepšení nálady,pro trenéry je to horší.Ale za předvedený výkon asi pochvala.

Druhé utkání však mělo úplně jiný náboj.Proti nám nastoupili hráči domácího celku.Zápas byl opět velice vyrovnaný a konečný stav 4:4 nakonec hovoří za vše.Kluci opravdu tento zápas odmakali a i naše hra nebyla špatná.Po horším začátku,kdy jsme brzo prohrávali 0:2 se hra i skóre postupně vyrovnala.V utkání opět zazářil náš Paťa,který dal tři branky a jednu přidal Tom V.

Třetí zápas s Olešnicí byl už jen takový horší průměr.Naši kluci v předcházejícím utkání se sebe vydali vše a tak to jen dohrávali.Hra nebyla dobrá,ale nakonec jsme vyhráli 4:0,tak aspoň zápas bez obdržené branky(chytal Tom.V.).Naše branky:Adam 2,Vojta 1, Honza S. 1

 

V těchto zápasech se nám však povedla jedna opravdu dobrá věc.Na turnaji jsme vstřelili čtyři góly z rohu.Na utkání přípravek se toto často nevidí.Výborně!

tr.Luděk a Dědek