Mladší žáci

K DALŠÍMU MISTRÁKU JSME VYRAZILI V NEDĚLI DO TRŠIC, K LÍDROVI SOUTĚŽE.

Tak už došlo i na nás - po dvou jasných výhrách jsme vyšli poprvé bodově na prázdno a to na půdě vedoucího celku tabulky.

Ovšem nemáme se vůbec za co stydět, zápas jsme prohráli nejtěsnějším rozdílem a domácí se o výsledek strachovali až do závěru zápasu. A to se jim často nestává !!

Bohužel se nám tentokrát nepovedlo vstřelit gól a soupeři ano... Moc šancí nám soupeř nepovolil, ale třikrát jsme byli ke gólu velice blízko a to zejména Kuba Fišer...Zápas jsme příkladně odmakali a odbojovali, předvedli jsme domácím několik pohledných akcí, jen ta koncovka..

Těžko někoho chválit samostatně po tak kvalitním kolektivním výkonu, ale přece jen dva hráče musím : Aleše v brance už jen proto, že se nebál do branky stoupnout proti domácímu kapitánovi s postavou dorostence a navíc mu tři střely lapil !!! A příjemným překvapením byl výkon Michala na hrotě útoku, kdy spoustu míčů vybojoval, udržel a rozehrál !

Celý tým za nedělní výkon chválíme a těšíme se na dalšího těžkého soupeře z popředí tabulky  -  Bělkovice.

TRŠICE   -   HORKA   1 : 0

trenéři Milan a Petr