Protože jsem navštívil i první letošní vystoupení našich nejmladších,napíší i pár řádků o nich.Kluci začali jaro v Šumvaldu,kde je čekaly týmy domácích,Sigmy Olomouc a Bělkovic.

První zápas jsme začali proti týmu domácích a vstřelili jsme i úvodní branku.Hra byla velice vyrovnaná,ale nakonec rozhodlo to,že jsme nedokázali proměnit několik vyložených šancí.Zato domácí zařízení trefovali a nakonec vyhráli 4:1.Tohoto zápasu je opravdu škoda,protože naši borci nehráli vůbec špatně.

Druhý zápas byl hrou i výsledkem nakonec nejlepším zápasem pro náš tým.Bělkovice jsme porazili 5:0 a ještě nějaké šance zůstaly nevyužity.

Ale poslední zápas ukázal,že na top týmy ještě nestačíme.Sigmě jsme po odevzdaném utkání podlehli 1:8.Nutno podotknout,že naši Tomášové odehráli den předtím zápasy i za starší přípravku.Kluci toho měli dost.

Turnaj nedopadl úplně nejlépe.Musí nás mrzet první zápas proti domácím.Ale na druhou stranu se do zápasů zapojili i naši úplně nejmladší kluci,takže to je dobré znamení.

tr.Luděk