Mladší žáci

...TAK NÁM TO OPĚT VYPUKLO...

 V sobotu jsme zahájili soutěž na domácím hřišti se soupeřem z Moravského Berouna a start to byl ( zejména v prvním poločase ) vydařený !! Jenom doufáme, že nebude platit pořekadlo o prvním vyhrání...

Od začátku vlétli naši hráči do utkání s velikou chutí, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou a výsledkem bylo pět krásných gólů v soupeřově síti !

Druhý poločas už  neměl z naší strany tolik fotbalové kvality, podvědomě jsme polevili a dovolili soupeři korigovat výsledek. Několikrát nás Alda podržel, ale třem gólům v naší brance už zabránit nedokázal.

Pochvalu za dnešní výkon zaslouží všichni hráči, nejvíce se při naší kanonádě dařilo Kubovi Nevimovi a Davidu Bolovi. Potěšující pro náš tým je i to, že jsme do dnešního utkání zapojili nového hráče - Martina Kräutera, který se v zápase vůbec neztratil.

Týme, jen tak dále !!!!

HORKA  -   MORAVSKÝ BEROUN      10 : 3

Naši střelci : Alča 2, Kuba Fišer 2, Kuba Nevima 2, David 2, Adam 1, Michal 1

                                           trenéři Milan a Petr