Mladší žáci

Minulou sobotu jsme vyrazili na halový turnaj ke kamarádům do Nového Malína. Tentokrát jsme nedosáhli ani na "bednu", přesto to byla opět vydařená a přínosná akce.

Už jenom to, že jsme si zahráli v parádní tělocvičně se super servisem od tradičně výborných pořadatelů, je zážitek.

Výsledkově to bylo trošku slabší, prohráli jsme čtyři zápasy ze sedmi celkových. Ovšem tři z prohraných zápasů byly těsným výsledkem - vždy jedna ku dvěma. Hra byla po většinu hracího času slušná, veliké rezervy ( a trochu smůly ) jsme měli v zakončení. Nejvíce to bylo vidět v zápase s kvalitní Libinou, kdy jsme cca 8 minut hráli pouze na její polovině a výsledkem byl gól v naší síti !!!

Naši hráči předvedli svůj slušný standart, nejlepším ovšem byl náš brankář Michal Procházka, který předvedl řadu super zákroků. Záměr s pravidelným střídáním brankářů tentokrát nevyšel, na Aldu Lexu byla hra i atmosféra v hale příliš "divoká".

Nejlepší na této akci bylo to, že se do hry s chutí zapojilo všech deset hráčů !!

Pro pořádek ještě výsledky a střelci :

HORKA   -   ZÁBŘEH B         3  :  1    Alča, David, Kuba Fišer

HORKA   -   DL. LOUČKA      2  :  4    Kuba Nevima, David

HORKA   -   ZÁBŘEH A         3  :   1   Alča, Kuba Fišer, Filip Hochsman

HORKA   -   LIBINA              1   :  2   Alča

HORKA   -   ŠUMPERK          1   :   2  Kuba Nevima

HORKA   -   N. MALÍN B       7   :   0  David 2, Kuba Nevima 2, Alča, Adam, Kuba Fišer

HORKA   -   N. MALÍN A       1   :   2  Adam

Děkujeme rodičům za zajištění dopravy a povzbuzování nadějí horeckého fotbalu !!!!

trenéři