Třetí část druhého kola hostily Troubelice.Po nepříliš povedených výkonech z kola minulého nám vystoupení v Troubelicích mírně zvedlo náladu.Ale začněme od začátku.

Jako první nás čekal již tradiční soupeř z Příkaz.Náš tým dnes podal velmi dobrý výkon.V brance nás několikrát podržel Erny a stále se lepšící,věkem ještě mladší benjamínci,dokázali po pěkných akcích skórovat.Dvakrát se trefil Tom P. a jednou Tom V. a vítězství 3:2 bylo na světě.Pochvalu však zaslouží celý tým.Dnes to nebylo jen o fotbalovosti,ale tým prostě zabojoval a tak nějak by to mělo vypadat.

Druhý zápas rozhodlo pár chyb v obraně.Výsledek 1:4 s Lužicemi je však celkem krutý,protože jsme nebyli zase tolik horším soupeřem.O naši jedinou branku se postaral Adam P. a navíc to byla jeho moc pěkná samostatná akce.

Třetí zápas jsme prohráli s domácími.Kdo na zápase byl,ví jakým způsobem pískal domácí "pan rozhodčí".Nebylo to ale jen o tom.Měli jsme spoustu šancí,abychom nepříznivý výsledek otočili,ale nějak nám to tam prostě nechtělo spadnout.Gól domácích však viděl jen sudí a když se nedá gól,tak se nevyhrává.Prohráli jsme 0:1-škoda.

Celkově však musíme tým pochválit.

tr.Luděk a Dědek