Mladší benjamínci

Ke třetímu kolu druhé části jsme cestovali na půdu lídra tabulky a to na hřiště Nových Sadů.                                                                                                                                                                                                                                               Hned na úvod jsme se setkali právě s hráči Nových Sadů "A" a utkání bylo tentokrát vyrovnané,šance na obou stranách,dokonce jsme mohli v poslední minutě rozhodnout v náš prospěch,ale pokaženou finální přihrávkou se stav neměnil a utkání skončilo remízou 3:3.                                                                                                                                                                                                                                                 Ke druhému utkání jsme se postavili proti Slatinicím.Utkání probíhalo v naši režii a tak poločas skončil 4:0 v náš prospěch.Začátek druhého poločasu jsme nezachytili,soupeř zabral,snížil na rozdíl jedné branky,ale pak jsme se vzchopili a přidali další branky a utkání skončilo výsledkem 7:3 pro nás.                                                                                                                                                                                                           V posledním utkání na nás čekalo mužstvo Bohuňovic.Tentokrát jsme nenechali nic náhodě a k zápasu přistoupili zodpovědněji než v předchozím.Po vytvoření šancí a následném vstřelení gólů jsme zápas ovládli vyhráli 9:2.                                                                                                                                                                               Na závěr:pochvalu zaslouží celé mužstvo i s rodiči,kteří nás jezdí podporovat a fandit