Mistrovskou část sezóny končili naši mladší benjamínci na domácím hřišti. Chtěli jsme na závěr ukázat domácím fanouškům, rodičům a prarodičům, co jsme se ve fotbalové abecedě za rok naučili.

Zůstalo ovšem jen u přání, protože jsme hned v prvním zápase hanebně vysoko prohráli s Novými Sady. Se soupeřem, s kterým jsme před týdnem remizovali, jsme obdrželi dvoucifernou nálož !!!

Pro trenéry to bylo veliké zklamání, nic na tom nemění ani výhry ve zbývajících dvou zápasech. Doufáme, že to byla vyjímka (dost hořká) potvrzující pravidlo, protože se nám jinak sezóna vydařila a v rámci okresu jsme obsadili parádní 6.místo !

TAKŽE PÁNOVÉ, ZA CELOU SEZÓNU POCHVALA, MINIMUM PODOBNÝCH VÝKONŮ JAKO DNES A HODNĚ SIL DO DALŠÍ FOTBALOVÉ PRÁCE !!!

Ještě pro pořádek výsledky posledního mistráku :

HORKA   -   NOVÉ SADY   1   :   11  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HORKA   -   ŠTĚPÁNOV    9   :    1

HORKA   -   SLAVONÍN     8   :    5