Tak se nám konečně povedlo urvat nějaký bodík i s domácími borci !!! Náš první zápas turnaje a v něm remíza s Novými Sady a hlavně z naší (i samozřejmě soupeřové) strany FOTBAL !! Odehráli jsme bojovné a vyrovnané utkání, kdy výborně zachytal náš nováček v brance - Pavlík Konrád ! Dobře mu sekundovali všichni naši zkušenější od obrany po útok. Výborně si v poli i vedl Adam Polách ! Výborně kluci !

I ve druhém utkání jsme podali zodpovědný výkon a tentokrát jsme neměli s mladíky ze Slavonína slitování. S chutí jsme si zastříleli a zaznamenali nejvyšší výhru sezóny. Trefili se i sváteční střelci Karel Urban a Honza Seidler.

Poslední zápas se Štěpánovem byl z naší strany kostrbatý, ale zvládli jsme ho urvat bojovností.

Na rozdíl od minulých turnajů jsme tentokrát chtěli hrát fotbal až do konce turnaje ! Tak nějak bychom si naše výkony představovali i do budoucna !!!

Za tento turnaj veliká pochvala všem a odměna bude i v rámci tréninku !

HORKA   :   NOVÉ SADY    2   :   2

HORKA   :   SLAVONÍN    15   :   2

HORKA   :   ŠTĚPÁNOV     4   :   2

STŘELCI : Adam Polách 5, Tom Valenta 4, Tom Procházka 3, Roman Deak 3, Vojta Lép 2, Karel Urban 1, Honza Vepřek 1, Honza Seidler