Neděle ve Slavoníně pro nás začala vydařeným zápasem se Štěpánovem, který jsme rozstříleli velkým rozdílem. Byl to klasický mač, kdy vyjde úplně všechno  a do branky spadne vše do čeho se kopne. Bohužel se ukázalo, že nás tento zápas uspokojil až uspal.

Druhý zápas s Novými Sady byl již o něčem jiném...první poločas byl z naší strany ještě kvalitní, jenže v momentě kdy náš kapitán Tom kopl penaltu pánubohu do oken, jakoby nám někdo vypnul proud...chyby, zmatek, zmar. Ani hlasivky trenéra nic nespravily a to jsem netušil, co se bude dít v dalším zápase !!!

Nakonec "třešnička" na dortu v podání našeho týmu v utkání s mladšími kluky domácích. Veliké trápení, hra na kterou se nedalo dívat, spousta chyb...Že jsme tento zápas nakonec vyhráli, není vůbec podstatné. Výkony některých jednotlivců byly příšerné !!!

Musíme jmenovat Vojtu a Karla - jako poprvé na hřišti !! A to bylo v plánu, že odehrají zápas proti Slavonínu celý ! Jenže ani Toma, který byl našim nejlepším střelcem, nešlo naplno pochválit. Tento zápas jsme prostě odflákli a protože píšu report se spožděním, kritika na tréninku již proběhla...

HORKA  -  ŠTĚPÁNOV      7    :     1

HORKA  -  NOVÉ SADY     1    :     3