Soutěž pokračovala dohrávkou odloženého kola(nepřízeň počasí) a tak jsme si znova vyjeli do Slatinic. Na zdejším supertrávníku jsme v úvodním utkání s domácími předvedli nejlepší výkon jara.

V tomto zápase se dařilo celému týmu, ale především Tomovi "Sparťanovi" Prochymu, který dokonce mohl v poslední minutě vstřelit vítězný gól ! To už by domácí vůbec nedávali, už tak bylo emocí na straně domácích fanoušků příliš. Byl to ale hlavně týmový výkon, v brance opět náš "starý dobrý " Adam a zodpovědná obranná hra. Za tento zápas byli kluci hodně pochváleni !!!

V dalším zápase proti Štěpánovu jsme udělali změnu na postu brankáře a umožnili Adamovi hru v poli. Tom Valenta s podporou celého týmu (zejména ale Romana Deaka) udržel čisté konto !! Hlavně zásluhou čtení hry a pohyblivosti v brance. Ale opět bojovná hra celého týmu a snaha slavila úspěch. V tomto zápase patřil k největším bojovníkům (jako téměř vždy) Honza Vepřek.

Poslední zápas, který byl pro nestranného diváka zajímavý počtem gólů, ale pro trenéry černá můra , beru na sebe. Snaha nechat si Adama zahrát v poli mě vedla zase k brankářské změně - dobrovolník Honza Seidler...Když to zkrátím, ani jednomu tato změna neprospěla, navíc Adam byl po hře v poli tak "rozkurážen", že když se v poločase vrátil do branky, pustil úplně všechno co na něj šlo !!! Navíc začali zase blbnout naši obránci a bylo zle...

Prostě příště už žádné nesmysly vymýšlet nebudeme !!! Dva zápasy byly odehrány velice slušně a za to klukům veliká pochvala ! Dnes to odtáhla naše základní pětice, příště se musí při střídaní více zapojit i ostatní ! Náš nejlepší hráč a tahoun byl dnes jednoznačně Tom Procházka - jen tak dál !!!

STŘELCI : Tom P. 6, Roman D. 2,Pavel K. 2, Adam P. 1, Tom V. 1, Vojta U. 1

HORKA  -  SLATINICE  3 :  3