Na poslední část druhého kola starších benjamínků jsme zavítali do Hluboček.Do tohoto kola jsme většinou odehráli celkem podařená utkání a tak to jednou muselo přijít.Na zápasy asi nebyl nikdo z našich nadějí dostatečně připraven a tak se stalo,že hned první utkání bylo naše nejhorší představení na jaře(možná v sezóně).I oba další zápasy se nám moc nepodařily,takže jsme byli všichni rádi až rozhodčí ukončil poslední zápas.Pochvalu zaslouží jen nový člen Aleš Lexa,který odchytal své první zápasy celkem slušně.

Utkání číslo jedna.Soupeř z Dubu nás po celý zápas dost výrazně přehrával.Naši borci ještě asi spali a tak nějak zapomněli běhat.Výsledek 2:7 a marnej boj!

Branky: Honza 1,Kuba 1

Druhé utkání se sice odehrávalo většinou na půlce soupeře,ale když se nedá gól,tak se nedá zvítězit.Hlubočky z několika útoků dokázaly překonat dvakrát naši obranu i brankáře.

Branky:NIKDO!!!To se nám povedlo po hooodně dlouhé době.

V posledním zápase jsme se štěstím zvítězili 2:1.Protože kluci z Příkaz nedokázali proměnit vyložené šance,alespoň na závěr jsme uhráli přijatelný výsledek.Výsledky jsou však až na druhém místě,nás zklamal výkon i v tomto utkání.

Branky:David 1,Kuba 1

Na závěr bych ale naše borce přece jen pochválil,protože tato sezóna je zatím celkem slušná.Ale právě jsem četl soupeře na poslední část a bude to hodně zajímavé.

tr.Luděk