Mistrovská soutěž pokračovala minulou sobotu ve Štěpánově. Kdybych překopíroval report ze Šumvaldu, tak mám ušetřených pár minut práce !!! Alespoň výsledkově určitě - se stejnými soupeři stejné výsledky.

Bohužel i hra byla hodně podobná - rozháraná a spousta nevynucených chyb. I náš jindy spolehlivý brankář Adam, na kterého jsme hodně spoléhali, se tomuto trendu přizpůsobil. Kromě nádherného gólu z přímáku do šibenice, to nebyl on. První dva zápasy nám prospal i jeden z našich tahounů Tom Procházka a když se k tomu přidá nervózní a kostrbatá hra obrany, máme obrázek o naší hře kompletní.

Vše je otázka pracovitosti a pozornosti při tréninku a tam máme pořád veliké rezervy.

HORKA  -  ŠTĚPÁNOV  3  :  3

HORKA  -  SLATINICE  1  :  5

HORKA  -  ŠUMVALD   6  :  4

STŘELCI : Tom Procházka 4, Pavel Konrád 2, Vojta Lép 1, Tom Valenta 1, Roman Deak 1, Adam Polách 1