K poslednímu letošnímu mistráku jsme cestovali do Příkaz.Po novém rozlosování nás tady čekaly týmy,které dokázaly zvítězit ve svých skupinách v první části.Na tyto zápasy jsme čekali,protože nás měli prověřit dobré týmy.

První zápas jsme hráli proti Hlubočkám a začali jsme dobře,protože se nám brzo podařilo vstřelit dva góly.Potom se hra vyrovnala a zahrozil i soupeř.Ve druhé polovině se nám povedlo soupeře přehrát a nakonec jsme zvítězili 5:1.Druhý zápas proti domácím byl nakonec jednodušší než jsme si všichni mysleli.Vyhráli jsme 8:1,protože jsme podali dobrý kolektivní výkon.Třetí zápas proti Dubu n.M."B" skončil naším vítězstvím 3:2,ale tady nás hráči svým výkonem trochu zklamali.V tomto zápase nás podržel brankař Erny,který dokázal soupeřovi pochytat několik velkých šancí.

Za celý turnaj musíme pochválit všechny hráče,protože jsou části zápasů,kdy už hrajeme pěkný fotbal.Ale největší pochvala směřuje tentokrát k Čundrláku.Nejvíce nás svými výkony potěšili bráchové Honza a Kuba.

Střelci:Kuba 5,Honza 4,David 3,Míša 2,Vilda a Peťa 1

Na závěr tedy jen poděkování všem hráčům za dobrou reprezentaci horeckého fotbalu.Byl to skutečně povedený podzim a škoda,že se ještě nepokračuje.

trenéři