Mladší benjamínci

Ahoj,takže jsme se zúčastnili dalšího turnaje.Tentokrát to byl turnaj pro ročník 2006 a mladší,ale protože bychom nedali dohromady mančaft,tak jsme byli nuceni povolat i ročník o rok starší.Naše družstvo mělo hráče 2005,ale i hráče ročník 2008.O tomto našem rozhodnutí jsme informovali i vedení turnaje.Mělo zde startovat 10 týmů,ale kvůli podobným starostem(nemocem) se dostavilo jen týmů pět.Nakonec se tedy hrálo systémem každý s každým a to hned dvakrát.Přesto,že nedorazily všechny týmy,byla účast velice kvalitní.Kromě našeho celku,tu byly dva týmy z Bratislavy,Holice a Lužic.

naše výsledky:

FK Horka : Domino Bratislava  4:1  a  2:0

FK Horka : Ružínov Bratislava  1:2  a  1:4

FK Horka : Holice  1 : 0  a  1 : 1

FK Horka : Lužice  3 : 1  a 3 : 0

Po těchto výsledcích jsme obsadili pěkné druhé místo.Na turnaji jsme tedy pětkrát zvítězili,jednou remízovali a dvakrát prohráli se suverenním vítězem turnaje z Bratislavy.Získali jsme 9 bodů a naše skóre bylo 16 : 9.

Naše branky vstřelili tito hráči:

(host)Kuba F. 6,Kuba N. 4,Honza N. 3,David B. 2 a Tom P. 1

Na závěr bychom chtěli pochváli všechny hráče našeho týmu.Naši mladí Roman,Vojta a dva Tomášové si určitě odehráli své a poznali také vyšší úroveň,která na ně časem čeká.Staří mazáci(ročník 2005) ukázali,že je fotbal baví,a že kolikrát už baví fotbalem i diváky.Díky za dobrou reprezentaci našeho oddílu!

tr.Milan a Luděk

PS:díky maminkám našich talentů za skvělé občerstvení!!!