Další turnaj mladších benjamínků jsme sehráli na hřišti v Příkazích.

První zápas jsme hráli proti domácím a nutno říct,že to bylo naše jediné slušné vystoupení.V první půli to bylo vyrovnané utkání,ale po změně stran se nám podařilo dát několik pěkných gólů a nakonec jsme vyhráli 8:1.Lea dala 3,Tom Procházka 2 a po jednom gólu přidali Bolin,Vilda a Tom Valenta.

Druhý zápas nás čekal opět soupeř z Bělkovic,jako v první sérii turnajů.A zase,nastoupí proti nám malinko vyšší tým a přestáváme hrát.Konečné skóre 1:11,když náš čestný úspěch zaznamenala opět Lea.

A zápas číslo tři,tentokrát Lužice.Zápas nám nevyšel a znovu jsme dostali pěkný příděl branek.Takže jen pro úplnost,konečný stav 1:11,ale první gól za Horku dal náš brankář Erny z penalty.

Na závěr bychom chtěli poděkovat Davidu Bolovi,protože už bude hrát pouze za starší a byly to tak jeho poslední zápasy v dresu mladších benjamínků.Davide ať se ti daří!!!