V pořadí již třetí turnaj se odehrál na hřišti Slovanu Černovír.

První zápas jsme odehráli trochu překvapivě na umělé trávě proti domácím borcům.Zápas nebyl z naší strany úplně povedený,ale nakonec skončil remízou 6:6.Naše góly dal David Bola 4 a Willy 2.

Druhý zápas však odehráli naši "borci" slušně řečeno velmi špatně.Zejména ti zkušení a nejstarší ,trenéry dost zklamali (jako by hráli fotbal pár týdnů).Zápas skončil debaklem 3:15.Nakonec střelci branek:David Bola 2 ,Tom Procházka 1.

Abychom neodjeli se špatným pocitem se naši kluci postarali v posledním zápase se Štěpánovem.Podařilo se nám letos nastřílet rekordní počet branek a to hned 15.A protože byl Erny v bráně téměř neprůstřelný a dostal jen jeden kus,vyhráli jsme 15:1!!!O branky se podělili Tomáš Valenta 5,Tomáš Procházka 4,Willy 3,David Bola 2 a Robin Rečka 1 kousek.

Sraz na další turnaj...Horka,sobota 27.9. v 8.15!!!

tr.Luděk a Petr