PostHeaderIcon podzim 2017

Starší benjamínci

Tak už nám to opět začalo.Po vydařeném soustředění začínáme doma v Horce turnajový systém utkání.Příprava se tedy vydařila a tak jsme byli zvědaví,jak se kluci "poperou" s ostatními celky.V naší skupině jsou týmy: Chomoutov,Nové Sady,Hněvotín a Černovír.

První kolo tedy začalo u nás doma v Horce.

FK HORKA : Chomoutov    2:3

FK HORKA : Nové Sady A  2:2

FK HORKA : Hněvotín       4:4

Takže jsme sehráli tři velice vyrovnané zápasy a jen kousek štěstíčka chybělo a mohlo být i veseleji.Naše kluky musíme pochválit za podařené vystoupení.

Branky:Tomáš Procházka 4,Vojta Urban 4

Aktualizováno ( Středa, 20 Září 2017 07:23 )

 

PostHeaderIcon START SEZÓNY 2017/2018 SE MLADŠÍM ŽÁKŮM POVEDL !!

Mladší žáci

SPOJENÉ DRUŽSTO MLADŠÍCH ŽÁKŮ HORKY A CHOMOUTOVA VÝBORNĚ ROZJELO NOVOU SEZÓNU A TŘIKRÁT PO SOBĚ DOKÁZALO ZVÍTĚZIT !!

Z DŮVODU NEDOSTATKU HRÁČŮ JSME ŽÁKOVSKÁ DRUŽSVA SPOJILI SE SOUSEDY Z CHOMOUTOVA A KATEGORII MLADŠÍCH SE POD VEDENÍM HONZY ADAMÍKA A KARLA RAKUSE DAŘÍ.

2.9. HORKA - ŠTERNBERK 12 : 1

Tento zápas byl jen o výši skóre a naši borci si na úvod sezóny docela zastříleli. Na druhé straně Michal v domácí brance měl co dělat, aby si nezdřímnul. Takové zápasy nejsou přínosné ani pro jednu stranu, ale odehrát se musí...

naši střelci : Willy Weiglhofer 5, Matyáš Búbela 4, David Bola 2, Kuba Fišer 1

10.9. SLAVONÍN - HORKA 1 : 7

Soupeř nastupuje do soutěže s hráči o rok až dva mladšími a fotbalově jsou na tom kluci ze Slavonína výborně. Zpočátku nám dělali problémy zejména svou pohyblivostí, postupem času se začali prosazovat naši hráči. Jen díky našim neproměněným šancím neskončil zápas vyšším skóre.

naši střelci : David Bola 2, Matyáš Búbela 1, Dominik Ratajský 1, Kuba Fišer 1, Honza Nevima 1, Willy Weiglhofer 1

16.9. HORKA - CHVÁLKOVICE 4 : 3

Zatím nejvyrovnanější zápas rozhodl svým gólem chvíli před koncem David Bola.

naši střelci : Matyáš Búbela 2, Kuba Fišer 1, David Bola 1

                          trenéři Honza a Karel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon SOUSTŘEDĚNÍ 2017 - DOMAŠOV NAD BYSTŘICÍ

info

VE DNECH 30.8. - 2.9. 2017 PROBĚHNE PRO MLÁDEŽNÍKY FK HORKA SOUSTŘEDĚNÍ V DOMAŠOVĚ NAD BYSTŘICÍ.

Po ukončení mnohaleté spolupráce s penzionem Přerovka ve Velkých Losinách, se nám povedlo zajistit pobyt v bývalém pionýrském táboře Domašov. Tento areál je uprostřed lesů, ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách a srubech. K dispozici je vlastní bazén a měl by fungovat bufet.

V areálu tábora je plácek na míčové hry a na tréninky budeme jezdit na hřiště do Jívové.

Co se týče ceny pobytu - je to 410 Kč os./noc včetně plné penze, hráči a trenéři mají pobyt hrazený klubem, rodiče si pobyt zaplatí. Platba bude provedena po příjezdu do Domašova.

Sraz k odjezdu bude ve středu 30.8.2017 v 9.00 hod. u Autodemontu, návrat bude v sobotu 2.9.2017 do 11.00 hod. Domů budeme spěchat, protože mladší žáci zahajují v sobotu soutěž.

Vybavení jednotlivce táborové + tréninkové věci a kopačky !!

Doprava vlastními auty, žádám rodiče kteří pojedou autem ať telefonicky potvrdí na můj mobil nebo přímo na tréninku, pokud bude aut málo, zajistíme mikrobus.

Případné další dotazy u trenérů...

                  Za kolektiv trenérů FK Horka zapsal Milan Štajgr.

 

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon ZÁVĚREČNÁ 23.6.2017

info

JEN PŘIPOMÍNÁM, ŽE V PÁTEK MÁME PRO NAŠE BENJAMÍNKY A ŽÁKY ZÁVĚREČNOU !!!

ZAHRAJEME SI FOTBÁLEK, BUDE SPOUSTU DOBROT A SRANDY !!

START JE V 17.00 HOD. NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI !

                                        Milan

 

PostHeaderIcon turnaj Slatinice

Starší benjamínci

Další kolo mistrovských zápasů nás čekalo ve Slatinicích.Přijeli jsme v komplet sestavě a na našich výkonech to bylo vidět.

První zápas jsme odehráli proti domácímu celku.Oba týmy hrály velice pohledný fotbal a naši hráči vedli už 6:3.Potom jsme několikrát chybovali v obraně a soupeř dokázal vyrovnat na konečných 6:6.Naše branky:Patrik 4,Lea 1,Tom P.1

Druhý zápas a už tradiční soupeř z Příkaz.V zápase dokázali naši hráči proměnit svoje šance(konečně) a nakonec jsme se radovali z vítězství 7:3.Proti týmu z Příkaz velice povedený zápas ze spoustou hezkých branek.Naše branky:Patrik 3,Vojta 2,Adam 2

Třetí utkání na nás čekal silný soupeř z Lužic.Pro diváky pěkné utkání,ale trenéři už tak nadšení nebyli.Od začátku padalo hodně branek na obou stranách a tentokrát útočníci byli určitě lepší než obránci a to na obou stranách.Padlo 14 gólů a my jsme byli ti šťastnější.Výhra 8:6 a veliká pochvala především pro střelce zápasu,kterým byl náš Paťa. Naše branky:Patrik 6,Tom P.2

Na závěr bych chtěl pochválit celý tým za velice slušný fotbal a spoustu hezkých gólů.Asi rekord v počtu vstřelených branek na jednom turnaji (mistrák) vytvořil náš Paťa,který dal 13 kusů.

tr.Luděk a Dědek

Aktualizováno ( Středa, 14 Červen 2017 19:11 )

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 2 z 43