PostHeaderIcon MISTRÁK VE ŠTĚPÁNOVĚ 8.5.2016

Mladší benjamínci

Pokračování naší soutěže proběhlo  minulou neděli na hřišti Štěpánova.

Hned na úvod jsme se utkali s týmem Nových Sadů v zřejmě nejlepším zápase turnaje. Bohužel jsme ho vlastními chybami a neproměňováním šancí prohráli. Na druhé straně se na fotbal obou soupeřů dalo koukat.

V druhém zápase s domácími, ve kterém jsme museli otáčet skóre, nám vítězství vystříleli sváteční střelci. Trefili se Honza Vepřek, Vojta Lép a Vojta Urban ! Po rozpačitém začátku jsme se rozjeli k dobrému výkonu. Je potřeba připomenout brankářskou rošádu, kdy musel ze zdravotních důvodů odstoupit Adam a turnaj výborně dochytal Tom Valenta.

V posledním zápase se Slavonínem jsme si s chutí zastříleli. Nejvíce se dařilo Vojtovi Urbanovi, ten nasázel soupeři pět branek ! Nutno sportovně připomenout, že Slavonín hraje s mladšími kluky...

Za tento turnaj pro všechny hráče veliká pochvala !!!

HORKA  -  NOVÉ SADY        1  :  2

HORKA  -  ŠTĚPÁNOV         4  :  2

HORKA  -  SLAVONÍN        12  :  1

STŘELCI : Vojta Urban 6, Tom Procházka 4, Vojta Lép 3, Honza Vepřek 2, Roman Deak 1, Tom Valenta 1

                                               trenéři Milan a Petr

 

 

 

PostHeaderIcon Lužice 2016

Starší benjamínci

Takže jsme se probojovali mezi 4 nejlepší družstva na okrese a hrajeme o poháry!Je to pěkný úspěch celého našeho týmu,a protože je v soutěži spousta dobrých družstev,tak o to více to těší.Nechci hodnotit,jak je tato varianta soutěží spravedlivá,protože s mnoha týmy jsme vůbec letos nehráli,ale prostě to tak je.Víme delší dobu,že v ročníku 2005 máme pár šikovných kluků,ke kterým se letos přidali ještě o rok mladší.A když se sejdeme v plné naší síle,tak hrajeme někdy i pohledný fotbal.Škoda,že jen někdy.Za zmínku stojí i to,že jsme vybrali do výběru Olomouckého okresu dva naše zástupce a oba se dostali do týmu.Je to Honza Nevima a David Bola,dobře kluci.Poslední dobou ještě  jezdí 3-4 borci pomáhat starším žákům,kterých je málo,takže hrají o dvě kategorie výše.I tam získávají kluci cenné zkušenosti,které budou moci využít po prázdninách v kategorii mladších žáků.Takže,jak jsme v prvním kole dopadli?

První zápas a naše známe Hlubočky,které postoupily se stejné skupiny jako my.Zápas se nám vydařil a vyhráli jsme 4:2.Celé družstvo se od začátku snažilo a tak se hrál celkem pohledný fotbal.O naše branky se postaral Michal a Honza,kdy oba vstřelili po dvou gólech.

Ve druhém zápase jsme narazili na domácí Lužice a hned v prvním poločase jsme si vytvořili náskok.Tři naše góly dal výborně hrající kapitán Honza Nevima.Po přestávce jsme začali hodně špatně a domácí zdramatizovali dvěma góly zápas,takže najednou 3:2.Tady bych chtěl upozornit,že takto se ale hrát nemůže.Přestali jsme běhat a domácí nás začali přehrávat.Naštěstí jsme se nějak vzpamatovali a závěr zápasu byl už zase ok.Nakonec jsme zvítězili 6:2.Branky:Honza 4,David a Lea 1

Poslední zápas jsme odehráli proti Novým Sadům.Podle mého je to v současnosti nejlepší okresní tým,který hraje líbivý fotbal.A protože jsme museli tři nejlepší poslat na pomoc st.žákům,moc šancí jsme neměli.Nakonec(a to nás soupeř hodně šetřil) jsme prohráli 0:7.Pomoci nám museli i dva mladší benjamínci.

Na závěr pochvala pro celé družstvo a zejména Honza Nevima odehrál super turnaj.Také Michal Procházka nás tentokrát v poli potěšil.

tr.Luděk a Dědek

 

PostHeaderIcon sraz na štěpánov 8.5.2016

Mladší benjamínci

V neděli pokračujeme ve Štěpánově, sraz u Autodemontu v 9.00 hod. Hrajeme od 10.00 hod.

                                  těší se na vás trenéři

 

PostHeaderIcon MISTRÁK SLATINICE 30.4.2016

Mladší benjamínci

Soutěž pokračovala dohrávkou odloženého kola(nepřízeň počasí) a tak jsme si znova vyjeli do Slatinic. Na zdejším supertrávníku jsme v úvodním utkání s domácími předvedli nejlepší výkon jara.

V tomto zápase se dařilo celému týmu, ale především Tomovi "Sparťanovi" Prochymu, který dokonce mohl v poslední minutě vstřelit vítězný gól ! To už by domácí vůbec nedávali, už tak bylo emocí na straně domácích fanoušků příliš. Byl to ale hlavně týmový výkon, v brance opět náš "starý dobrý " Adam a zodpovědná obranná hra. Za tento zápas byli kluci hodně pochváleni !!!

V dalším zápase proti Štěpánovu jsme udělali změnu na postu brankáře a umožnili Adamovi hru v poli. Tom Valenta s podporou celého týmu (zejména ale Romana Deaka) udržel čisté konto !! Hlavně zásluhou čtení hry a pohyblivosti v brance. Ale opět bojovná hra celého týmu a snaha slavila úspěch. V tomto zápase patřil k největším bojovníkům (jako téměř vždy) Honza Vepřek.

Poslední zápas, který byl pro nestranného diváka zajímavý počtem gólů, ale pro trenéry černá můra , beru na sebe. Snaha nechat si Adama zahrát v poli mě vedla zase k brankářské změně - dobrovolník Honza Seidler...Když to zkrátím, ani jednomu tato změna neprospěla, navíc Adam byl po hře v poli tak "rozkurážen", že když se v poločase vrátil do branky, pustil úplně všechno co na něj šlo !!! Navíc začali zase blbnout naši obránci a bylo zle...

Prostě příště už žádné nesmysly vymýšlet nebudeme !!! Dva zápasy byly odehrány velice slušně a za to klukům veliká pochvala ! Dnes to odtáhla naše základní pětice, příště se musí při střídaní více zapojit i ostatní ! Náš nejlepší hráč a tahoun byl dnes jednoznačně Tom Procházka - jen tak dál !!!

STŘELCI : Tom P. 6, Roman D. 2,Pavel K. 2, Adam P. 1, Tom V. 1, Vojta U. 1

HORKA  -  SLATINICE  3 :  3

HORKA  -  ŠTĚPÁNOV  3  :  0

HORKA  -  ŠUMVALD   7  :  8

                                        trenéři

                                                                                                  

 

 

PostHeaderIcon rozlosování třetí část

info

Starší benjamínci hrají v sobotu 7.5. v Lužicích,začátek 9:30.

Mladší benjamínci hrají v neděli 8.5. ve Štěpánově,začátek 10.00.

Srazy a nominace se děti dozví na čtvrtečním tréninku.

Aktualizováno ( Úterý, 03 Květen 2016 08:28 )

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 10 z 43