PostHeaderIcon příkazy

Starší benjamínci

Druhou část zápasů jsme odehráli na hřišti Příkaz.Turnaj se velice podobal tomu,co jsme předvedli minulý týden doma.Protože jsme tentokrát měli lepší skóre než domácí,dokázali jsme celkově zvítězit.

První zápas proti týmu Olešnice jsme si vytvořili řadu šancí a jedenáct jsme dokázali i využít.Fotbalisté soupeře,jak jsem psal již minule teprve začínají,takže pro naše borce to bylo utkání na rozehrání.Výsledek 11 : 0.

Minulý týden jsme odehráli proti Náměšti zápas dvou velice různých poločasů.Dnes jsme předvedli kvalitnější výkon a soupeře jsme porazili 11 :2.Fotbal si naši borci užívali a viděli jsme pěkné akce.

Poslední zápas proti Příkazům jsme začali špatně a za dvě minuty jsme prohrávali 0:2.Bojovným výkonem jsme dokázali výsledek otočit a hra obou týmů byla dobrá až do konce.Domácí ale zase dokázali chvíli před koncem vyrovnat na konečných  6:6.

Celkově asi spokojenost.Lea,Wilda,Tom,Vojta Urban,Adam a Kuba dokázali nastřílet spoustu pěkných branek.  TR. Dědek a Luděk

 

PostHeaderIcon DOHRÁVKA S DOLANY 13.9.2016

Mladší žáci

V dohrávaném utkání se soupeři z Dolan jsme zbytečně přišli o body. Ne, že by soupeř nebyl fotbalový, to naopak...Ale určitě to nebylo na prohru o tři branky. Poslední dva zápasy zaspíme start a pak chceme začít hrát...Navíc tolik individuálních chyb v jednom zápase už jsme dlouho nezaznamenali, jmenovat nebudu, oni dobře ví...Nedaří se nám mezihra, máme spoustu pokažených přihrávek a vybojovat tyto ztracené míče stojí spoustu sil. Samostatnou kapitolou je množství nevyužitých šancí...Že Alčo, Adame a Davide ?

Navíc se nám po zákroku soupeře zranil náš "dříč" Adam Palčo, doufáme že to nebude nic vážného a příští zápas nám pomůže !!

Příští zápas hrajeme již v sobotu na půdě kvalitních Bělkovic a tam opět zkusíme zabojovat !

Za snahu a bojovnost i za nepříznivého stavu pochvala pro tým!!!

HORKA  :  DOLANY  2  :  5

STŘELCI : Alča Štajgrová 2

                               trenér Milan a Petr

 

PostHeaderIcon ZÁPASY ML. ŽÁKŮ 7.+10.9.2016 - V.ÚJEZD + TRŠICE

Mladší žáci

V MINULÉM TÝDNU JSME MUSELI ZVLÁDNOUT PORCI DVOU ZÁPASŮ. UTKALI JSME SE SOUPEŘI Z VELKÉHO ÚJEZDA A TRŠIC. V OBOU UTKÁNÍCH JSME SI NEVEDLI VŮBEC ZLE.

Ve středečním zápase, který se hrál za velikého vedra, jsme soupeři nastříleli za poločas čtyři branky. Druhý poločas se zřejmě i vlivem počasí pouze dohrával, ale i tak jsme si vypracovali nějaké šance. Bohužel jsme je již nedokázali proměnit. I tak je super, že jsme dokázali vyhrát druhý zápas v řadě a minimálně první poločas hráli slušný fotbal.

Za bojovnost pochvala pro všechny hráče !!!!

HORKA  :  VELKÝ ÚJEZD  4  :  1

NAŠI STŘELCI : Alča Štajgrová 1, Adam Palčo 1, David Bola 1, Filip Hochsmann 1

Druhý zápas, který se hrál v sobotu v poledne, dal našim hráčům pořádně zabrat. Hrálo se opět za úmorného vedra ( to bylo ovšem stejné pro oba soupeře ) a s velice kvalitním soupeřem. Tršice mají ve svém středu silnou individualitu v podobě urostlého kapitána, ale i zbytek týmu prostě umí...Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme po vlastních chybách 0 : 3 !! Nejcennější na našem výkonu bylo to, že jsme za tohoto stavu zabojovali a do kabin se šlo s výsledkem 2 : 3 !! V druhé půli jsme hráli se silným soupeřem otevřenou partii, ale góly dával náš soupeř...Nevadí, i tak byl náš výkon velice dobrý !!!

Slušný výkon předvedla Alča, k ní se přidali Michal, Adam a David. Zbytek týmu střídal dobré a slabší chvilky.

HORKA  :  TRŠICE  3  :  7

NAŠI STŘELCI : Adam Palčo, Petr Birčák, David Bola

                         trenér Milan

 

PostHeaderIcon první mistrák 2016-17

Starší benjamínci

Takže nám začala nová sezóna.Starší benjamínci první zápasy odehráli na domácím hřišti.Naši soupeři přijeli z Příkaz,Náměště na Hané a Olešnice.

První utkání bylo pro naše hráče příjemným začátkem,protože proti nám hrálo družstvo z Olešnice.Tento tým se teprve buduje a sehrává a dokonce to byl pro ně první soutěžní zápas.Utkání jsme zvládli a vyhráli zaslouženě 9:0.Naši hráči se snažili hrát fotbal a někdy se nám to i dařilo.Branky:David Pastrnek 3,Lea 3,Tom Procházka,Vojta Urban a Vilda 1.

Druhý zápas jsme sehráli s týmem Náměště.V tomto utkání jsme odehráli dva velice rozdílné poločasy.První poločas byl opravdu kvalitní,ale ten druhý nebyl vůbec dobrý.Náš tým začal velmi dobře a brzy jsme vstřelili i pěkné branky.Postupem času nám docházely síly a na hře to bylo znát.Nedokázali jsme podržet balón a hosté zápas herně vyrovnali a ke konci už nás přehrávali.Konečný stav 4:2 pro naše borce.Branky:David Pastrnek 2 a Lea 2.

Třetí zápas byl vyrovnaný od začátku až do konce.Hosté asi deset vteřin před koncem zápasu vyrovnali skóre na konečných 6:6.Celkově musíme náš tým trochu pochválit.Utkání se líbilo asi všem.Branky:David Pastrnek 3,Lea,Vilda a Adam Polách 1.

A co na závěr?Naši borci sehráli tři celkem povedené zápasy a zejména Lea a David nás svým výkonem potěšili.Jen tak dál!!!Do turnaje nastoupili i dva mladší benjamínci Adam s Tomem a nebylo to vůbec špatné.

Tr.Luděk

 

PostHeaderIcon V SOBOTU 3.ZÁŘÍ NEHRAJEME !!!

Mladší žáci

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO MLADŠÍ ŽÁKY :

NA ŽÁDOST SOUPEŘE - FC DOLANY, JE SOBOTNÍ ZÁPAS MLADŠÍCH ŽÁKŮ PŘELOŽEN NA ÚTERÝ 13.9.2016.

DŮVODEM JE VIROVÉ ONEMOCNĚNÍ V TÝMU SOUPEŘE.

trenér Milan a Petr

Aktualizováno ( Pátek, 02 Září 2016 13:27 )

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 8 z 43