PostHeaderIcon mistrák Horka n.M.

Starší benjamínci

Druhé kolo jarních utkání nás zavedlo na domácí hřiště.Minulé kolo jsme dvakrát zvítězili a jednou prohráli.Porazil nás soupeř ze Slavonína.Měli jsme tedy možnost soupeři porážku oplatit.Ale začneme od začátku.

První zápas jsme sehráli proti týmu TJ Tršice.Naši soupeři se fotbal teprve učí,ale samozřejmě my také.Jsme však již přece jen o něco dál.Vyhráli jsme vysoko 10:0.Naše branky:Patrik 5,Robin 3 a Martin Slováček 2

Potom však proti nám nastoupil soupeř ze Slavonína.Tento zápas byl velice vyrovnaný a podobal se minulému.Měli jsme hodně šancí,ale soupeřův brankář byl opět výborný.Utkání jsme nakonec prohráli 1:2,ale výkon našich hráčů  i soupeře byl hodně dobrý.Tady bych se chtěl zastavit.Takových utkání by mělo být co nejvíce.Není pro nikoho dobré vyhrávat nebo prohrávat o deset gólů,ale když je zápas až do konce takto vyrovnaný,je to pro všechny super.Náš tým bojoval až do konce a jen škoda spousty nevyužitých šancí.Ale ještě jednou všem hráčům patří pochvala!!!Naše branky:Patrik 1

Poslední utkání proti Olešnici jsme vyhráli 4:1,ale naše hra už moc dobrá nebyla.Asi nás předchozí zápas vyčerpal a taky mrzel.Naše branky:Patrik 2,Tom V. 1 a Lea 1

Takže už jen na závěr.Myslíme si,že se nám domácí vystoupení velice vydařilo.Rád bych ještě pochválil Robina.Na to,že je věkem ml.benjamínek,ve starší kategorii zahrál super zápasy.

tr.Luděk a dědek

 

PostHeaderIcon MISTRÁK V DOLANECH 15.4.2017

Mladší žáci

Také druhé jarní vystoupení našeho týmu skončilo naším jasným vítězstvím a navíc na půdě soupeře !!

Ne že by vše bylo ideální, opět nás postihl ( téměř tradičně ) herní výpadek na začátku druhé půle, ale pokud skončí zápas takovým skóre, musí být trenéři spokojeni...

Naším jasným lídrem byla tentokráte Alča, která nejenom že nasázela soupeři čtyři góly, ale zápas odmakala. Dobrý výkon předvedl na místě stopera také Adam. Zbytek týmu střídal fotbalové okamžiky s chvilkami slabšími. Zejména to bylo vidět na Davidovi a obou Kubících.

Za předvedený výkon chválíme celý tým, včetně střídajících hráčů !!!

V neděli hrajeme na půdě vedoucího týmu ( Tršice ), tam se uvidí jak na tom skutečně jsme.

DOLANY   -   HORKA    1  :  7

Naši střelci : Alča 4, Michal 1, Kuba Nevima 1, Kuba Fišer 1

                                         trenéři Milan a Luděk

 

PostHeaderIcon Jaro 2017 ml.

Mladší benjamínci

Protože jsem navštívil i první letošní vystoupení našich nejmladších,napíší i pár řádků o nich.Kluci začali jaro v Šumvaldu,kde je čekaly týmy domácích,Sigmy Olomouc a Bělkovic.

První zápas jsme začali proti týmu domácích a vstřelili jsme i úvodní branku.Hra byla velice vyrovnaná,ale nakonec rozhodlo to,že jsme nedokázali proměnit několik vyložených šancí.Zato domácí zařízení trefovali a nakonec vyhráli 4:1.Tohoto zápasu je opravdu škoda,protože naši borci nehráli vůbec špatně.

Druhý zápas byl hrou i výsledkem nakonec nejlepším zápasem pro náš tým.Bělkovice jsme porazili 5:0 a ještě nějaké šance zůstaly nevyužity.

Ale poslední zápas ukázal,že na top týmy ještě nestačíme.Sigmě jsme po odevzdaném utkání podlehli 1:8.Nutno podotknout,že naši Tomášové odehráli den předtím zápasy i za starší přípravku.Kluci toho měli dost.

Turnaj nedopadl úplně nejlépe.Musí nás mrzet první zápas proti domácím.Ale na druhou stranu se do zápasů zapojili i naši úplně nejmladší kluci,takže to je dobré znamení.

tr.Luděk

 

PostHeaderIcon jaro 2017

Starší benjamínci

Začalo nám fotbalové jaro a starší přípravka odehrála svá první letošní soutěžní utkání v Tršicích.Do Tršic jsme cestovali v kompletní sestavě,kterou posílili dva hráči.Je to Patrik Spáčil a Martin Slováček.

První zápas proti domácím jsme vyhráli 8:1 a hra,kterou jsme předváděli nebyla špatná.Na našich brankách se podílel celý tým a i náš brankář,který přes zimu netrénoval,chyby nedělal.Druhý zápas proti Olešnici byl ještě výsledkově lepší.Předvedli jsme několik kombinačních akcí zakončených přesnou střelou.Nutno dodat,že naši soupeři teprve začínají a na jejich hře to bylo znát.Vyhráli jsme 11:0.Poslední utkání proti Slavonínu jsme prohráli 2:5,ale velký podíl na tomto výsledku měl soupeřův brankář,který v brance doslova čaroval.

O naše góly se podělilo celkem 6 hráčů.Ve druhém zápase náš nový hráč Patrik vstřelil 5 branek.A druhý nováček Martin dal ve třech zápasech 4 branky.Jen tak dál pánové.Takže první zápasy na jaře jsme zvládli celkem dobře.

tr.Luděk a dědek

Aktualizováno ( Úterý, 18 Duben 2017 14:45 )

 

PostHeaderIcon START JARNÍ SEZÓNY 8.4.2017

Mladší žáci

...TAK NÁM TO OPĚT VYPUKLO...

 V sobotu jsme zahájili soutěž na domácím hřišti se soupeřem z Moravského Berouna a start to byl ( zejména v prvním poločase ) vydařený !! Jenom doufáme, že nebude platit pořekadlo o prvním vyhrání...

Od začátku vlétli naši hráči do utkání s velikou chutí, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou a výsledkem bylo pět krásných gólů v soupeřově síti !

Druhý poločas už  neměl z naší strany tolik fotbalové kvality, podvědomě jsme polevili a dovolili soupeři korigovat výsledek. Několikrát nás Alda podržel, ale třem gólům v naší brance už zabránit nedokázal.

Pochvalu za dnešní výkon zaslouží všichni hráči, nejvíce se při naší kanonádě dařilo Kubovi Nevimovi a Davidu Bolovi. Potěšující pro náš tým je i to, že jsme do dnešního utkání zapojili nového hráče - Martina Kräutera, který se v zápase vůbec neztratil.

Týme, jen tak dále !!!!

HORKA  -   MORAVSKÝ BEROUN      10 : 3

Naši střelci : Alča 2, Kuba Fišer 2, Kuba Nevima 2, David 2, Adam 1, Michal 1

                                           trenéři Milan a Petr

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 4 z 43