PostHeaderIcon Podzim a jak dále

info

Velice úspěšný podzim zakončený prvním místem v kategorii mladších i starších žáků,jsme oslavili závěrečnou na našem hřišti.Napíšu,co nás tedy bude čekat dál.

1)  zimní liga starší žáci


V této kategorii se uskuteční rovnou finálový turnaj a to v neděli 2. prosince ve Velké Bystřici (hala ZŠ). Na turnaj jsou nominována družstva, která se umístila v podzimní části soutěže na prvních třech místech jednotlivých skupin:
Šumvald/Dl. Loučka, Troubelice, Libavá/M.Beroun, Horka/Chomoutov, Náklo/Příkazy, Grygov, Tršice, Chválkovice.
Nejlepší dva týmy finálového turnaje se koncem ledna zúčastní turnaje na Slovensku na náklady OFS.

2)  zimní liga mladší žáci

Finále Zimní ligy, jež bude součástí mezinárodního turnaje 18. ročníku „O pohár předsedy OFS Olomouc“, se uskuteční v sobotu 1. prosince taktéž ve Velké Bystřici. Turnaje se zúčastní 2 týmy z kvalifikace, 2 týmy z ObFZ Nitra a 4 vítězové podzimních skupin: OMK, Litovel, Horka/Chomoutov, Vel. Týnec "B".

3) Jarní část soutěže starších žáků:Skupinu A o 1.-6. místo utvoří Šumvald/Dl. Loučka, Troubelice, Horka/Chomoutov, Náklo/Příkazy, Grygov, Tršice "A"

4) Jarní část soutěže mladších žáků:Skupinu A o 1.-6. místo utvoří OMK, Litovel, Horka/Chomoutov, Vel. Týnec "B", Troubelice, Vel. Bystřice


 

Aktualizováno ( Pondělí, 05 Listopad 2018 18:53 )

 

PostHeaderIcon jaro 2018

Starší benjamínci

Ahoj všem přátelům mládežnické kopané v Horce nad Moravou.Dlouho se zde neobjevil žádný článek a tak bych to chtěl teď trochu dohnat.

V týmu starších benjamínků se dost věcí změnilo.Protože byla v zimních měsících slabá účast na trénincích a protože se v Chomoutově nedařilo poskládat tým na jarní část sezóny,tak jsme se spojili.Chomoutovu se podařilo na podzim postoupit výše než nám,tak jsme se přihlásili jako Chomoutov/Horka.Podařilo se nám tak hrát se silnějšími soupeři,což se ukázalo jako dobrý tah.Po podzimu skončil z rodinných důvodů tréňa Dědek(což je velká škoda) a místo něj začíná Roman Deak st.

Jaro jsme zahájili proti soupeřům z Velkého Týnce,Černovíra,Hněvotína a Štěpánova.A po první jarní části jsme si zajistili účast ve skupině o konečné páté až deváté místo na okrese.

Tabulka první jarní části:

1. Velký Týnec                      53:35   27 bodů

2.Chomoutov/Horka              37:30   19

3.Hněvotín                           39:37   18

4.Štěpánov                          35:50   13

5.Černovír                           30:40    12

Takže zatím jsme spokojeni a to nejen při pohledu na tabulku,ale spíše proto,že se společně klukům daří hrát fotbal!Utvořili dobrou partu a dobré je i to,že náš tým patří k těm mladším.Jen tři kluci budou končit a osm pokračuje i po prázdninách stále za benjamínky.Pokud se budou dále snažit,mohlo by to příští sezónu být ještě lepší.Ale to záleží jen na nich.Musím pochválit všechny,co na jaře nastoupili a samozřejmě i naše posily.Je to Dan Dandy Ratajský a Michael Búbela.                 tr.LUDĚK

Na závěr ještě vylosování poslední části.

 

ROZLOSOVÁNÍ:

FC Hněvotín

SO

12.5. – 9:30

Volno N.Sady

FK Nové Sady „A“

NE

20.5. – 10:00

Volno Chválkovice

SK Chválkovice

SO

26.5. – 9:00

Volno Chomoutov

Chomoutov/Horka

SO

2.6. – 9:30

Volno Kožušany

Sokol Kožušany

SO

9.6. – 9:00

Volno Hněvotín

Aktualizováno ( Úterý, 08 Květen 2018 14:42 )

 

PostHeaderIcon VÁNOCE 2017

info

VŠEM NAŠIM HRÁČŮM, TRENÉRŮM, ČINOVNÍKŮM, AKTIVNÍM RODIČŮM A PŘÍZNIVCŮM

                                                    PŘEJEME

VESELÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA A HODNĚ ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU 2018 !!!

                                    VÝBOR FK HORKA NAD MORAVOU

 

PostHeaderIcon Mladějovice

Starší benjamínci

Další kolo jsme odehráli na hřišti v Mladějovicích.Bylo to pro nás úplně nové,protože jsme zde ještě nehráli.

FK HORKA . Mladějovice       2:1

FK HORKA : Černovír           1:2

FK HORKA : Příkazy             3:1

Málo branek jsme dali,málo branek jsme dostali.Výsledky nejsou podobné těm benjamínků,ale spíše mužské kategorii.První zápas naši hráči asi ještě spali,hra byla mizerná.Ve druhém zápase se odehrávali zase takové nechutnosti,jako v předchozím zápase proti Černovíru. Třetí zápas jsme dokázali přehrát tým Příkaz,ale i tak to nebylo ono.Turnaj nám herně moc nevyšel.Tom Prochy hrál se zraněním a bylo to na naší hře znát.

Naše branky:Adam 4,Pavel K. 1,Robin 1

 

 

PostHeaderIcon Černovír

Starší benjamínci

Druhé kolo druhé části nás zavedlo do Černovíra.

FK HORKA - Mladějovice    7:1

FK HORKA - Černovír        2:5

FK HORKA - Příkazy          4:1

Naše vystoupení se podobalo předchozím.Dva soupeře porazíme,ale hlavně i přehrajeme,ale na Černovír jsme opět nestačili.Kluci tentokrát však odehráli dobře i tento zápas,ale domácí pán,který zápas pískal místo rozhodčího,se postaral o výsledek,který se líbil jen domácímu týmu a rodičům.Je velice smutné sledovat takovéto zápasy,kdy místo toho,aby se kluci fotbalem bavili,tak se baví rodiče domácího týmu.Nerad jsem tohle napsal,ale bylo to tak...

Naše branky:Tom Prochy 4,Tom Vali 3,Roman D. 2,Honza V. 1,Adam 1,Vojta 1,Robin 1

 

 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 1 z 43